Frequently Asked Questions


بر حسب نوع هر محصول در صفحه تکی آن محصول شرایط و ویژگی های چاپ و نوع آن بیان شده است، کاربران عزیز می بایست قبل از ثبت سفارش و نهایی کردن طراحی دلخواه آنلاین خود تمامی شرایط و محدودیت های چاپ را در همان صفحه مطالعه کرده و با آن شرایط نیز در مرحله آخر ثبت سفارش موافقت کنند تا بتوانند ثبت سفارش خود را از طریق درگاه های بانکی نهایی کنند.

شرایط و محدودیت های عمومی طراحی و چاپ

بله این امکان فراهم می باشد، در مرحله ثبت اطلاعات ارسالی می توانید با انتخاب گزینه ارسال به یک آدرس دیگر، مشخصات و نشانی شخصی که می خواهید برای آن به صورت بسته بندی و هدیه ارسال شود وارد کنید.

به زودی می توانید طرح و مدل کادو و بسته بندی آن را نیز انتخاب کنید.

تمامی مراحل توسط ایمیل و پیامک به پست الکترونیکی و شماره همراه وارد شده در هنگام ثبت سفارش ارسال می شوند، همچنین در هر لحظه می توانید با ورود به ناحیه کاربری خود (حساب کاربری) و مراجعه به بخش پیگیری سفارشات از وضعیت سفارش ثبتی خود در وب سایت یکارنو اطلاع حاصل کنید، همچنین همکاران ما در صورت بروز هر گونه مشکل در سفارش شما، با شما در تماس خواهند بود.

وجود نماد اعتماد الکترونیک، ثبت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی و همچنین وجود درگاه پرداخت مستقیم می تواند به شما این اطمینان را بدهد که وب سایت یکارنو در کنار کاربران و مشتریان عزیز خود است و هدفی جز خدمت صادقانه در این عرصه ندارد.

خیر، با توجه به نوع محیط کارگاه و نبود شرایط مناسب پذیرش کاربران به صورت حضوری در حال حاضر این امر میسر نیست.

کاربران عزیز می بایست محصول را در هنگام دریافت روئیت کنند و از صحت سفارش دریافتی با طرح و سفارشی که در سایت ثبت کردند اطمینان حاصل کنند، تمامی محصولات قبل از ارسال توسط ما بررسی خواهند شد و سعی بر آن است تا محصولی با مشکل چاپ و شکستی و انواع این ها به دست مشتری نرسد، با این حال برای ثبت این قبیل مشکلات در سایت می توانید از بخش تماس با ما سایت یکارنو مشکلات را با ما در میان بگذارید.

هدف ما تنها حس خشنودی شما در هنگام دریافت محصول می باشد درست مانند وقتی که از شخصی هدیه می گیرید.

  • ابتدا در نظر داشته باشید روش های ارسال با توجه به موقعیت فرد سفارش دهنده متفاوت و شامل (پیک موتوری | پست پیشتاز | پست سفارشی | تیپاکس) می باشد.
  • سفارشات بالای ۵۰ هزار تومان در تهران به صورت رایگان ارسال می شود در غیر اینصورت با توجه به نوع روش حمل و نقل هزینه آن مشخص می گردد.
  • هزینه سفارشات شهرستان با توجه به مقصد و نوع روش حمل و نقل انتخابی توسط فرد سفارش دهنده به صورت خودکار توسط سیستم محاسبه می گردد.
  • زمان ارسال سفارشات معمولا بین ۲ الی ۶ روز کاری از زمان ثبت سفارش می باشد.
  • سفارشات در حجم بالا و سفارشات سازمانی در سایت قابل ثبت می باشد اما نحوه و زمان ارسال به صورت تلفنی هماهنگ خواهد شد.

با توجه به نماد اعتماد الکترونیک سایت یکارنو و همچنین درگاه های پرداخت مستقیم بانکی، این امکان برای کاربران عزیز وجود دارد تا بتوانند به صورت آنلاین اقدام به پرداخت از طریق این درگاه های امن بانکی کنند.

همچنین کاربران تهرانی می توانند هزینه سفارش خود را به صورت پرداخت در محل انجام بدهند اما برای سفارشات خارج از تهران به دلیل مسائلی چون صرف نظر از خرید بعد از ثبت سفارش، امکان پرداخت در محل در حال

حاضر وجو ندارد.

سایت یکارنو با رویکردی متفاوت و با هدف لذت بخش کردن خرید، اقدام به راه اندازی سیستم طراحی آنلاین دلخواه انواع طرح بر روی انواع کالاهای قابل چاپ کرده است. شما می توانید علاوه بر انتخاب طرح های از قبل آماده شده به طراحی آنلاین و آسان انواع عکس، لوگو، QRcode و نوشته اقدام کنید و بعد از نهایی کردن طرح خود آنها را جهت چاپ با بالاترین کیفیت به ما بسپارید.