سوالات متداول


یک کارنو با استفاده از جدیدترین تکنولوژی چاپ بر پارچه کانواس (بوم نقاشی) میتواند در هر بخشی از تصویر را به صورت برجسته چاپ کند، با تکنیک چاپ برجسته زیبایی خاصی به طرح شما می بخشد و میتوانید با لمس بخش هایی که به  صورت برجسته چاپ شده است حس خوب بافت تصویر را لمس کنید.

تمامی مراحل از طراحی آماده سازی شاسی و چاپ توسط یک کارنو صورت می گیرد. استفاده از دستگاه چاپ بر روی پارچه کانواس با بالاترین کیفیت ممکن و همچنین شاسی محکم موجب رضایت شما از محصول بوم نقاشی خواهد بود. می توانید از میان طرح های آماده بوم ها انتخاب کنید و یا تصویر و طراحی های خودتان را بر روی بوم ایجاد کنید و آن را سفارش دهید تا با بهترین کیفیت و به دو صورت برجسته یا ساده برای شما آماده کنیم

بوم نقاشی یکی از زیر مجموعه اکسسوری های هنر دیواری می باشد که می توانید با هزینه بسیار مناسب با توجه به طرح ها متفاوت و به عنوان یک محصول هنری از آنها برای زیبایی محیط های متفاوتی استفاده کنید. تنوع سایز و مدل و همچنین کیفیت بالای چاپ می تواند شما را با یک محصول با کیفیت روبرو کند.

با توجه به وسعت کار مورد نظر و تعداد فضاهای مورد نیاز، زمان آماده شدن تایل های چاپ شده متفاوت خواهد بود، همچنین در صورتی که مشتریان عزیز از سایر شهرها کشور به غیر از تهران سفارشی را در یک کارنو ثبت کنند نیز به زمان آماده سازی سفارش آنها افزوده خواهد شد.

نحوه خرید: کاربران عزیز می توانند به دوصورت مختلف به ثبت سفارش در فروشگاه آنلاین طراحی و چاپ یک کارنو کنند. اولین روش ثبت سفارش به صورت استفاده از طرح های آماده در دسته بندی های مختلف (طبیعی، شهری، کودکانه، آرامش بخش و..) و یا طرح مورد نظر خود را به صورت دلخواه از طریق بخش طراحی دلخواه آسمان مجازی سفارش دهند.

در نظر داشته باشید با توجه به نوع ضخامت مورد نظر شما قیمت هر متر مربع از آسمان مجازی در هر دو روش مشخص شده است و شما با وارد کردن متراژ و انتخاب طرح مورد نظر خود اقدام به ثبت سفارش خواهید کرد.

بله همانطور اشاره شد به دلیل نوع چاپ می توانید تایل ها را با استفاده از موارد شوینده مناسب سطوح شفاف و با آب به راحتی تمیز کرده و به هیچ وجه نگران از بین رفتن رنگ روی پنل ها نباشید.

بله، چاپ مستقیم با کیفیت عالی بر روی تایل های با جنس مرغوب کریستال اکرولیک با ضمانت ماندگاری رنگ می باشد و به دلیل عدم چاپ بر روی کاغذ های بک لایت و عدم نیاز استفاده از محافظت های لمینیتی میتوانید از این نوع آسمان مجازی در محیط های بسیار مرطوب مانند استخرها و جکوزی ها استفاده کنید.

تقریبا هیچ گونه محدودتی برای استفاده از آسمان مجازی وجود ندارد.  آشپزخانه، سرویس بهداشتی، محیط های رسپشن، باشگاه ها ورزشی، استخرها،  راهروها، کلاس های درس و آموزشگاه ها، لابی ساختمان و هتل،  کافه، بیمارستان ها و کلینیک ها می تواند با طرح های متنوع ارائه شده توسط یک کارنو زیبایی و آرامش را به این فضاها هدیه کند.

آسمان مجازی یا Artificial Sky گونه ایی از سقف های کاذب هستند که در به صورت تایل های مربعی در ابعاد 60 سانتی متر در کلاف ها مخصوصی قرار گرفته می شوند و با نورپردازی در پشت آنها و با استفاده از طرح های بسیار متنوع و با اهداف گوناگون به زیبایی مکان مورد نظر ما می انجامد.

بر حسب نوع هر محصول در صفحه تکی آن محصول شرایط و ویژگی های چاپ و نوع آن بیان شده است، کاربران عزیز می بایست قبل از ثبت سفارش و نهایی کردن طراحی دلخواه آنلاین خود تمامی شرایط و محدودیت های چاپ را در همان صفحه مطالعه کرده و با آن شرایط نیز در مرحله آخر ثبت سفارش موافقت کنند تا بتوانند ثبت سفارش خود را از طریق درگاه های بانکی نهایی کنند.

شرایط و محدودیت های عمومی طراحی و چاپ

بله این امکان فراهم می باشد، در مرحله ثبت اطلاعات ارسالی می توانید با انتخاب گزینه ارسال به یک آدرس دیگر، مشخصات و نشانی شخصی که می خواهید برای آن به صورت بسته بندی و هدیه ارسال شود وارد کنید.

به زودی می توانید طرح و مدل کادو و بسته بندی آن را نیز انتخاب کنید.